Досвід ЄС як основа для формування в Україні сестейнової економіки

В рамках виконання модуля Жана Монне «Використання досвіду ЄС для формування сестейнової (стійкої) економіки в Україні» (UBEUP) 553185-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE (Суми, СумДУ) було підготовлено навчальний посібник «Досвід ЄС як основа для формування в Україні сестейнової економіки».
Аналізується змістовна основа понять «сестейновий розвиток і сестейнова економіка». Формулюється напрямки розвитку сестейнової економіки (СЕ). Проводиться порівняльний аналіз особливостей традиційної (індустріальної) і СЕ. Досліджуються передумови розвитку в Україні СЕ.
Для студентів, викладачів економічних спеціальностей, аспірантів вищих навчальних закладів, службовців різного рівня, а також для тих, кого цікавлять проблеми соціально-економічної інтеграції України в ЄС.
Мельник, Л. Г. Опыт ЕС как основа для формирования в Украине сестейновой экономики. [Текст] : учебное пособие / Л. Г. Мельник. – Сумы : Сумський державний університет, 2014. – 256 с.
Мова – російська