Чайна церемонія: поєднання культур та знайомство з традиціями

10 квітня 2024 року викладачі та студенти кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету занурились у світ чайної культури на заході, що відбувся в Центрі Китайської культури Конгрес-центру СумДУ.

Завдяки сприянню Юлії Недбайло, директора ТОВ “АГЕНСТВО МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ”, доцента кафедри Євгена Коваленка, та майстерності Олени Дрозд – знавця китайської культури – учасники заходу мали можливість не лише скуштувати різні сорти китайського чаю, але й познайомитися з автентичними традиціями чайної церемонії.

У заході взяли участь професор кафедри Леонід Мельник, доценти кафедри Олександр Кубатко та Інна Коблянська, студенти Юйвей Цзян, (2 курс магістратури освітньої програми “Бізнес-Адміністрування”) з КНР та Анастасія Папуша (1 курс бакалаврату освітньої програми “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”).

Чайна церемонія стала не лише екскурсом у багатий світ чайних традицій, але й чудовою можливістю для неформального спілкування, крос-культурного пізнання, налагодження зв’язків між викладачами та студентами.

Кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування висловлює щиру вдячність Юлії Недбайло та Олені Дрозд за організацію та проведення чайної церемонії.