АНАЛІТИЧНІ ЦЕНТРІВ ДЕРЖАВНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНИ ТА ПОСИЛЕННЯ ЇХ ВПЛИВУ НА СУСПІЛЬНИЙ РОЗВИТОК

22 жовтня 2021 року відбулася конференція «Від інституалізації до впливу: розвиток аналітичних центрів у державних університетах України» за участі представництв аналітичних центрів, міжнародних фондів і посольств.

Поряд із навчальною та науковою місією університети здійснюють третю місію, яка може бути реалізована в рамках діяльності аналітичних центрів.

Можливості та механізми впливу науково/аналітичних досліджень на управлінські рішення, організаційні та фінансові виклики, кадрові бар’єри, які  стримують інституційний розвиток аналітичних центрів – обговорювали  експерти за головуванням Андріани КОСТЕНКО, викладачки кафедри Жана Моне. Андріана Костенко є членом у проекту Єврокомісії  за програмою Жана Моне «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP- 1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).