Успішний старт у розробці COIL курсу для студентів ННІ БіЕМ у співпраці з партнерами зі США

5 квітня 2024 року, відбулася неймовірно захоплююча перша сесія з нового циклу семінарів Collaborative Online International Learning Workshop від Міжнародного університету Флориди, США! 🚀

На цьому заході, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Інна Коблянська та завідувач кафедри маркетингу Тетяна Пімоненко стали партнерами з розробки COIL курсу разом з викладачем бізнес-коледжу Сема Волтона з Арканзаського Університету, США.

Під час цієї надзвичайно цікавої сесії викладачі мали можливість познайомитись з командами з розробки COIL з різних країн, включаючи представників університетів з Індії, Китаю та країн Латинської Америки. ❄️ Були проведені icebreaking заходи, презентації карт культурної орієнтації, а також презентації учасників.

Ці дві години семінару минули у легкій та невимушеній атмосфері, наповненій позитивними емоціями та натхненням і ми з нетерпінням чекаємо на наступні заходи! 🌟 Впевнені, що COIL курс відкриє  нові можливості для студентів ННІ БіЕМ!