Участь у міжнародному тренінгу випускників ІАМО для дослідницьких менеджерів

З 4 по 7 вересня 2023 року доцент кафедри Коблянська Інна брала участь у міжнародному тренінгу випускників ІАМО для дослідницьких менеджерів на тему
«Сталий сільський розвиток: дослідницьке середовище та можливості для фінансування». Тренінг відбувся у Лейбніц-Інституті аграрного розвитку
в країнах з перехідною економікою (IAMO), м. Галлє (Саалє) Німеччина, за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD.
Тренінг об’єднав багатьох дослідників з різних країн світу, зацікавлених у розвитку наукової співпраці. Під час тренінгу учасники мали можливість вивчити
Європейський досвід оцінювання якості наукових досліджень, наукових команд та окремих науковців. Ознайомились з існуючими програмами та фондами підтримки досліджень, а також найактуальнішими напрямами дослідницької діяльності, що формуються на стику різних наук. Окремі дні тренінгу були присвячені вивченню типової в ЄС структури дослідницької пропозиції та поточних програм фінансування досліджень, вивченню процесу підготовки пропозиції та її подання (розміщення), а також імплементації та звітування за результатами проекту. Отримані знання та навички стануть поштовхом для подальшого розвитку міжнародної співпраці та передових досліджень у Сумському державному університеті.