Сучасні інформаційні тренди в бізнесі: новий курс для бакалаврів СумДУ

28 грудня 2021 р. викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ професор Леонід Мельник та доцент Олександр Маценко завершили цикл лекційних та практичних занять дисципліни за вибором студентів «Сучасні тренди формування інформаційної економіки в рамках Industry 4.0 і 5.0».

Даний курс був підготовлений в рамках проєкту ЄС Жана Моне (рівень кафедри): «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), який наразі виконуються на кафедрі.

У цьому році інтерес до даної дисципліни виявили представники шести спеціальностей Сумського державного університету: банківська справа, менеджмент, маркетинг, міжнародна економіка, фінанси та технології захисту навколишнього середовища.

Цикл лекцій та практичних занять викликав інтерес у студентів та їх запитання. Після завершальної лекції виник імпровізаційний круглий стіл, де студенти висловили свої думки щодо прочитаного матеріалу. Зокрема, Олексій Лучкін навіть зробив міні-презентацію свого бізнесу, який пов’язаний з використанням 3D-принтерів в харчовій промисловості.

Надруковані на 3D-принтер їстівні фігури, продемонстровані студентом Олексієм Лучкіним