Студентка освітньої програми «Економіка і бізнес» зустрілася з 11-ми класами Білокуракинського ліцею №1

25 вересня Аліна Стогнієва студентка освітньої програми «Економіка і бізнес» зустрілася з 11-ми класами Білокуракинського ліцею №1.

Аліна поділилася мотивацією вступу до інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету.

Також Аліна розповіла про досягнення інституту БіЕМ у міжнародних рейтингах, про досягнення студентів і випускників освітніх програм «Економіка і бізнес» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також поділилася можливостями міжнародної академічної мобільності для студентів.

У заході взяло участь 17 учасників.

Дякуємо педагогічному колективу та адміністрації закладу за сприяння в організації заходу.