Соціальна солідарна економіка: цінності і принципи впровадження для сталого розвитку регіону

У листопаді-грудні 2022 року доценти кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету: Юлія Чорток, к.е.н., доцент, та Олександра Кубатко, к.е.н., доцент, прочитали серію онлайн-лекцій за тематикою “Соціальна солідарна економіка: цінності і принципи для впровадження для сталого розвитку регіону” для студентів економічних спеціальностей Сумського державного університету.

Лекції проводились в рамках гранту Європейської комісії Модуля Жана Моне «Соціальна Солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518), керівник І. Сотник.

У ході занять учасники обговорили можливості імплементації пріоритету соціально-економічних ініціатив на регіональному рівні. Крім цього, визначили перспективи та загрози соціальної солідарної економіки для підвищення конкурентоспроможності регіонів.