03.06.2022 р. був проведений цикл лекцій в рамках проєкту Жан Моне модуль «Соціальна солідарна економіка (ССЕ): впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку»  (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518, 2022-2025) для студентів  Сумського державного університету (Україна), Поліського національного університету (Україна) та за участі представників наукових кіл Університету Меріленду (Меріленд, США). Захід було проведено виконавцями проєкту к.е.н., доц. Олексієм Гончаренком, д.е.н. проф. Іриною Сотник та к.е.н., доц. Юлією Чорток. В циклі лекції висвітлювалися питання цінностей та принципів ССЕ в рамках сталого розвитку, були розглянуті приклади  практичної реалізації концепції ССЕ в різних галузях економіки ЄС. На основі жвавої дискусії, яка відбулась у формі круглого столу “ССЕ: від теорії до практики” за участю колег проф., Віталія Данкевича (Поліський національний університет) та проф. Енн Легер (Університет Меріленду), обговорено можливості впровадження європейського досвіду ССЕ в економіку України.

Відеозапис заходу розміщено за посиланням: https://youtu.be/QC3cspZUCFI