Солідарні лекції студентам ПолНТУ ім. Ю. Кондратюка

В осінньому семестрі 2023 року викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко та Леонід Мельник забезпечили читання лекцій для студентів та викладачів ПолНТУ ім. Ю. Кондратюка.

У рамках інтенсивного курсу «Основи уроків ЄС для формування соціальної та солідарної економіки» обговорювали солідарність як історичний феномен.

У другій частині лекції Олександр Кубатко представив Леоніда Мельника студентам класу. Леонід надав інформацію про найкращі історичні уроки соціальності та солідарності в Україні. Леонід зазначив, що пріоритетами розвитку трудового братства М. Неплюєва є:

• Забезпечення відтворюваності ресурсів;
  • Пріоритетність інформаційних факторів;
  • Пріоритет виробництва інформації;
  • Постійне підвищення ефективності;
  • Відтворення потреби в особистісному розвитку

Олександр та Леонід розповіли про соціально-солідарний сектор в Європейському Союзі та Україні та його місце в сучасному економічному житті.

Навчальний курс підготовлено в рамках проекту ЄС Жана Моне (рівень кафедри): «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

У рамках освітньо-дисимінаційної кампанії Леонід провів дискусії та дебати про солідарність в Україні.