Серія інтерактивних онлайн-занять з соціального шкільного підприємництва для слухачів Малої академії наук України

Протягом жовтня-грудня 2022 року д.е.н., проф. Ірина Сотник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, провела серію інтерактивних онлайн-занять з соціального шкільного підприємництва для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук України. Присутні школярі 8-11 класів оцінили переваги і недоліки підприємництва, дізналися про особливості соціального підприємництва та його практики в Україні та ЄС, ознайомилися з перспективами і досвідом соціального шкільного підприємництва, визначили можливі напрями для заснування соціального підприємства у своїх навчальних закладах.

При проведенні занять були використані результати проєкта ЄС Жана Моне (рівня модуля), який наразі виконується на кафедрі ЕПБА, а саме: «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025).