Результати першого року проєктів молодих учених

25 листопада 2021 на засіданні наукової ради СумДУ пройшло звітування керівників та відповідальних виконавців проєктів молодих учених. На кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування виконується проєкт під керівництвом доктора економічних наук, професора, Кубатка Олександра «Сталий розвиток та ресурсна безпека: від проривних технологій до цифрової трансформації економіки України», № 0121U100470. Виконавцями проєкту від кафедри є кандидат економічних наук, доцент, Ковальов Богдан; кандидат економічних наук, доцент, Вороненко В’ячеслав; молодший науковий співробітник Дериколенко Анна; аспіранти: Химченко Юрій, Федина Світлана, Треус Алла; студенти: Півень Владислав, Степаненко Євгенія, Яременко Анастасія, Смакоуз Анастасія, Харченко Діана, Пономаренко Ігор, Сахненко Тетяна.

За результатами першого року було сформовано систему показників та критеріїв для оцінювання динаміки цифрової трансформації соціально-економічних та екологічних систем, запропоновано методику оцінювання ефективності цифрових трансформацій щодо забезпечення сестейнового розвитку. Також за перший рік було опубліковано 5 статей у журналах, що входять до науково-метричних баз даних Web of Science та/або Scopus; 5 статей у фахових виданнях України; 5 монографій/розділів монографій в Україні та закордоном; 3 розділи в підручниках; отримано одне авторське свідоцтво.

Дякуємо команді молодих науковців за плідну роботу та бажаємо творчої наснаги у майбутньому.