Привіт? для мотивації хочемо розповісти про нашу випускницю

??‍♀️ Ганна Пономарьова
? Випускниця програми 051 Економіка та бізнес-інновації
? Менеджер відділу імпорту направлення пакетів-вкладишів АТ «Технологія»
❓ Чому вирішила працювати у цій сфері?
? Коли я влаштовувались на роботу до кінця не розуміла що саме я повинна буду робити. Однак, маючи вже чималий досвід, можу сказати, що для роботи у відділі імпорту знадобиться суміш економічних та аналітичних навичок з мистецтвом ділового спілкування ?
❓Як навчання на кафедрі ЕП та БА вплинуло на професійну діяльність?
??‍? Саме під час навчання на кафедрі, після 3го курсу я проходила практику на підприємстві, де й по сьогодні продовжую працювати. Отримані знання допомагають краще розуміти суть роботи підприємства та зв’язок між результатами моєї роботи та загальними результатами підприємства ?
❓ Що запам‘яталось найбільше з часів студентства?
??‍? Роки студентства були дуже цікавими, адже я була і студентським директором інституту ФЕМ, і учасником програми академічної мобільності, що у купі сформувало мене як особистість. Зі студентських років я маю багато корисних знайомств та, звісно, надійних друзів. А ще купу спогадів із заходів, які ми створювали ?
❓Що б порадила студентам?
Навчання це важливо, але університет, особливо СумДУ, надає купу можливостей для особистого зростання, тож не втрачай жодної, будь активним та насолоджуйся кожним днем студентства