НАЗУСТРІЧ ВИКЛИКАМ СУЧАСНИХ ПРОМИСЛОВИХ РЕВОЛЮЦІЙ: лекція д.е.н., професора Л.Г. Мельника для студентів і викладачів Херсонського Національного технічного університету (ХНТУ)

2.11.2021 лекцією д.е.н. Леоніда Мельника, професора кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директора НДІ Економіка розвитку МОН і НАН України розпочато цикл зайнять (он-лайн) з курсу «Назустріч викликам сучасних промислових революцій Industry 3.0; 4.0; 5.0» для викладачів і студентів ХНТУ з освітніх програм (ОП) «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Міжнародний бізнес» факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу.

Після лекції відбувся імпровізований дискусійний круглий стіл, модераторами якого були д.е.н., професор, завідувачка кафедри зовнішньоекономічної діяльності ХНТУ В.Д. Фомішина і к.е.н., доц. кафедри ЕПБА СумДУ І.Б. Дегтярьова.

Курс зайнять підготовлений в рамках проекту ЄС Жана Моне (рівень кафедри):

• «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник.