Неформальна зустріч студентів першого курсу і викладачів нашої кафедри

У вересні 2023 року на кафедрі відбулася жива зустріч студентів та викладачів нашої кафедри. У неформальній обстановці студенти та викладачі обговорили труднощі з якими стикаються під час навчального процесу та запропонували ідеї щодо його поліпшення. Викладачі підтримали ініціативи студентів щодо профорієнтаційної роботи та обговорили її координацію. Були запропоновані нові ідеї та підходи до студентської наукової діяльності, особливо щодо участі у конкурсах студентських наукових робіт. Студенти вільно задавали питання викладачам щодо навчального процесу та студентської наукової діяльності, що дозволило встановити більш ефективну комунікацію. Ця зустріч виявилася дуже корисною для всіх сторін та дозволила по новому поглянути на навчальний процес.