Наукове стажування професора кафедри Ірини Сотник в Ризькому технічному університеті, Рига, Латвія

З березня по травень 2021 року професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, д.е.н., професор Ірина Сотник перебувала на науковому стажуванні на кафедрі енергетики та електротехніки Ризького технічного університету, м. Рига, Латвія.
Протягом стажування виконано комплекс науково-дослідних робіт. Підготовлено до друку 2 наукові статті з питань інвестування у відновлювану енергетику та формування оптимального комплексу інструментів економічного стимулювання населення до будівництва сонячних електростанцій на прикладі домогосподарств України та Латвії. Опубліковано 1 статтю у журналі, що входить до БД Скопус, взято участь у міжнародній конференції з презентацією доповіді.
Професор Ірина Сотник мала нагоду познайомитися з науковою та матеріально-технічною базою Ризького технічного університету, поспілкуватися з латвійськими колегами-науковцями та обговорити перспективи подальшого співробітництва.