Наукова конференція з економіки та підприємництва

14-15 жовтня 2021 р. на базі Ризького технічного університету (м. Рига, Латвія) відбулася 62-а Міжнародна наукова конференція «Scientific Conference on Economics and Entrepreneurship» (SCEE’2021) в онлайн-форматі. Д.е.н., професор Леонід Мельник, д.е.н, професор Олександр Кубатко та студент Владислав Півень представили доповідь на тему «Renewable Energy Promotion with Economic Incentives: A Case of the EU», що стосувалася актуальних питань переходу на відновлювальні джерела енергії в країнах Європейського Союзу. Доповідь викликала жваве обговорення серед учасників конференції. У роботі враховувалися також результати проекту ЄС Жана Моне (рівня кафедри), що виконуються наразі на кафедрі ЕП та БА: кафедра Жана Моне  «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).