Міжнародний грант: модуль Жан Моне

Вітаємо викладачів кафедри ЕПтаБА з ще одним виграним грантом від Європейсього Союзу. Так, колектив авторів під керівництвом к.е.н. доц. Гончаренка Олексія Сергійовича отримав фінансування на 2021-2023 рр. для підготовки та проведення навчально-наукових заходів в рамках програми Жан Моне Еразмус + з теми «Соціальна Солідарна економіки: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP – 101047518) Проект покликаний для заохочення студентів до оволодіння прогресивним напрямом солідаризації економіки в ЄС та можливостями його впровадження в Україні, залучення молодих та досвідчених спеціалістів до цього проекту дозволять розробити інноваційні методи навчання та дослідження європейської інтеграції. Очікується, що основним ефектом для учасників буде підвищення рівня обізнаності з європейськими студіями, які принесуть додаткову цінність у їхній майбутній кар’єрі, створять передумови для солідаризації суспільства та підтримають молодих викладачів у підвищенні їх професійного зростання.