Лекції викладачів для віртуального класу

На початку травня 2022 року в рамках проведення віртуального класу “Ukrainian and global security issues: threats to sustainable development” між Сумським державним університетом, Поліським національним університетом та університетом Меріленду (США), доктор економічних наук, професор Леонід Мельник та доктор економічних наук, професор Олександр Кубатко продовжили серію лекцій та провели дискусію на тему “Іndustries 3.0, 4.0, 5.0 and socio-economic issues of security in a war condition”. Лектори обговорили проблеми транспортної, інформаційної та соціальної безпеки України та світу у військовий час. Було наголошено на необхідності використання досягнень Іndustries 3.0, 4.0, 5.0 для підвищення соціально-економічної безпеки країн.
Дискусію підтримали професор Ann Leger (Університет Меріленду) та професор Віталій Данкевич (Поліський національний університет). Загалом на заході було присутні більше 70 учасників (студентів та викладачів).
Організатором та модератором зустрічі виступила професор Ірина Сотник (Сумський державний університет). Проведені заходи відбулися в рамках проекту Єврокомісії напряму Жана Моне «Jean Monnet Chair in EU Economic Policies and Civil Society» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).