Лекції в рамках Модуля Жана Моне за темою «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку»

У травні 2023 р., к.е.н., доц.. кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету Олександра Кубатко провела лекції зі студентами спеціальності «Економіка та бізнес» і «Економічна кібернетика» у рамках занять з дисципліни «Економіка підприємства ІІ» .

Під час проведення занять обговорювались питання соціально-економічного розвитку трудового потенціалу та залучення європейського досвіду країн-партнерів. Студенти мали змогу ознайомитися з особливостями управління трудовими ресурсами, досвідом ЄС у сфері розвитку соціального підприємництва.

У ході занять були використані результати проєкта Модуля Жана Моне «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025), який реалізується на кафедрі ЕПБА