Лекції та тренінг Жана Моне для студентів Машинобудівного коледжу стосовно розвитку бізнесу в умовах Industries 4.0; 5.0

У грудні 2021 року в рамках проекту Європейської комісії «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, керівник Л. Мельник), для студентів Машинобудівного коледжу було прочитано серію лекцій та проведено тренінг по питанням європейської інтеграції. Зокрема, студенти економісти другого курсу зустрілися з доктором економічних наук, професором, експертом з підприємницької діяльності кафедри економіки, підприємництва та бізнес адміністрування СумДУ Олександром Кубатком.

Олександр розповів про розвиток малих та середніх підприємств, а також про стартапи в межах Індустрії 4.0 та 5.0. Зокрема, студенти дізналися про особливості бізнес-планування та аналізу створення венчурної концепції бізнесу. Олександр приводив кращі практики ЄС стимулювання розвитку стартапів.

Модерували гостьову лекцію викладачі економічних дисциплін машинобудівного коледжу Лідія Скороходова та Тетяна Очкова.