Економіка ЄС та економічна політика ЄС для студентів СумДУ

Протягом осіннього семестру, з жовтня 2021 року по грудень 2021 року, Олександр Кубатко читав лекції та семінари в рамках проєкту «Економіка ЄС та економічна політика ЄС для студентів економістів та підприємців СумДУ» в рамках «Кафедри Жана Моне з економічної політики ЄС та громадянського суспільства» ( 619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).
Олександр розповів про економічну безпеку та зелену економіку в ЄС. Конкретні теми були присвячені зеленому виробництву та споживанню в ЄС, індустрії зеленої енергетики, секторам ІТ, біоекономіці тощо. Найкращі практики ЄС щодо формування сталої економіки та забезпечення сталого просування товарів і послуг, екологізації робочих місць були проаналізовані та обговорені студентів.
Студенти дізналися про роль соціальних передумов таких європейських демократичних інститутів та цінності для розвитку сталої економіки
Багато уваги було приділено енергетичній стійкості в ЄС та його здатності протистояти локальним і глобальним енергетичним викликам.