Конференція “ECONOMICS FOR ECOLOGY” ( Практики ЄС впровадження сталого розвитку завдяки Industries 4.0 and 5.0)

31 травня -1 червня  2022 року в Сумах відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція Конференція “ECONOMICS FOR ECOLOGY” ( Практики ЄС впровадження сталого розвитку завдяки Industries 4.0 and 5.0. Конференція організована в рамках кафедри Жана Моне з економічної політики ЄС та громадянського суспільства (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

Конференція зібрала близько 70 науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, бакалаврів та представників бізнесу. До складу оргкомітету конференції увійшли Міністерство освіти і науки України, Сумський державний університет, Каунаський технологічний університет,  Бредфордський університет, Ризький технічний університет, Чеський університет природничих наук Прага,  Університет Нью-Брансвіка, Міжнародний центр підприємництва та сталого розвитку (ICED), Аккра, Гана.

Під час конференції свої досягнення представили чотири представники кафедр Жана Моне.

Жан-Марк ТРУЙЄ (Професор Жана Моне, доцент Школи менеджменту (Університет Бредфорда, Великобританія) обговорив проблеми інтеграції в Африці для сталого ровзитку надав деякі пояснення щодо цього.

Мартін Денджерфілд (професор європейської інтеграції, кафедра європейської інтеграції Центральної та Східної Європи Жана Моне, Університет Вулвергемптона, Великобританія) розповів про довгий погляд на результати розширення ЄС на схід у зв’язку із війною в Україні.

Леонід Мельник (д.е.н., професор Жана Моне з законодавчого, економічного та соціального переходу ЄС до сталого суспільства) говорив про сучасні промислові революції та економічну, соціальну, енергетичну та екологічну безпеку в умовах війни.

В рамках коференції була прочина лекція для студентів 2го і 3го курсів бакалаврату ОП “Економіка і бізнес” спеціалістом Міжнародного центру фірми та стійкого розвитку (Республіка Гана) Емануелем Буном, викладачі Сабадаш В.В. та Гриценко П.В. (дисципліни “Обгрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків” та “CRM”).