Євроінтеграція – щоденний складний шлях та спільна праця

У лютому 2023 року, Андріана Костенко, д. політ. н., взяла участь у напрацюванні Дорожньої карти з імплементації гендерної рівності й прав людини в План дій Україна ЄС.

До роботи долучилися: представництво українського уряду, органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства. Нещодавній саміт Україна – ЄС підтвердив, що майбутнє України та її громадян пов’язане з Європейським Союзом, тож вже зараз активізується робота над процесом адаптації українського законодавства до права ЄС. В рамках роботи планується здійснення аналітичної діяльності та обґрунтування змін до законодавства України, щоб враховувати інтереси та потреби жінок.

Андріна є виконавцем проєкту ЄС Жана Моне (рівень кафедри):  «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR), котрий виконується на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ.