Глобальна синергія Альянсу Українських Університетів в дії

Впродовж тижня з 29 січня по 2 лютого представники ННІ БіЕМ  проф. кафедри міжнародних економічних відносин Юлія Галинська та доц. кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Інна Коблянська брали участь у програмі професійного розвитку «Глобальна синергія», що є однією з ініціатив Альянсу Українських Університетів (АУУ). Програма має на меті сприяти розвитку колаборативного міжнародного онлайн-навчання (COIL). Під час тренінгу учасники з університетів-членів АУУ здобули знання та навички з використання інструментів COIL для сприяння міжкультурній співпраці, збагачення освітнього контенту та налагодження глобальних партнерств. Зокрема, дослідили COIL-кейси, ефективні інтеграційні стратегії, управління проектами, міжкультурні комунікації. Відомі експерти COIL з усього світу поділилися своїм досвідом. Учасники розробили особисті плани дій для інтеграції COIL у свою викладацьку практику.