Досвід ЄС і сестейновий розвиток в Україні

В рамках виконання модуля Жана Монне «Використання досвіду ЄС для формування сестейнової (стійкої) економіки в Україні» (UBEUP) 553185-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE (Суми, СумДУ) було підготовлено навчальний посібник «Досвід ЄС і сестейновий розвиток в Україні»
У навчальному посібнику аналізується досвід реалізації сестейнового розвитку і «зеленої» економіки. Формулюються напрямки розвитку секторальної основи сестейнової економіки (СЕ). Проводиться порівняльний аналіз особливостей реалізації СЕ в ЄС і Україні. Досліджуються перспективи розвитку в Україні СЕ.
Для студентів, викладачів економічних спеціальностей, аспірантів вищих навчальних закладів, службовців різного рівня, а також для тих, кого цікавлять проблеми соціально-економічної інтеграції України в ЄС.
Мельник, Л. Г., Дегтярёва И.Б. Опыт ЕС и сестейновое развитие в Украине. [Текст] : учебное пособие / Л. Г. Мельник, И.Б.Дегтярёва. – Сумы : Сумский государственный университет, 2015. – 204 с.
Мова – російська