Наприкінці червня завідувач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор НДІ економіки розвитку МОН і НАН України, д.е.н., професор Л.Г. Мельник узяв участь у міжнародній науковій конференції «Розвиток технологічного та економічного інструментарію для сестейнового майбутнього». На конференції обговорювалися питання формування шляхів сестейнового розвитку (sustainable development) та Industry 4.0.
Конференція проходила в Міжнародному науковому центрі неподалік від Оксфорда. Учасники мали можливість познайомитись з роботою лабораторій, де вирішуються практичні питання, від яких залежить хід ІІІ-ї та IV-ї промислових революцій.
Проф. Л.Г. Мельник зміг також узяти участь у міжнародному семінарі в бізнес-школі. Викроївши кілька годин вільного часу науковець із Сум відвідав родовий маєток Винстона Черчиля палац Блейнхейм неподалік від Оксфорда. Йому також надзвичайно пощастило потрапити на дні «відкритих дверей» в коледжах Оксфорда. Це надзвичайно рідке явище, що буває лише наприкінці червня (решту часу вхід до коледжів стороннім заборонено). Завдяки цьому вдалося відвідати кілька найбільш відомих закладів.
Виступ проф. Л. Мельника на круглому столі (дискусії на тлі синхрофазотрона)
У горнила 3-ії промислової революції: такий вигляд має міжнародний синхрофазотрон
На цьому синхрофазотроні вивчаються нові можливості нових речовин (вигляд синхрофазотрона під дахом)
В лабораторії матеріалознавства: цей загадковий наносвіт
В лабораторії каталізу
Основні напрямки досліджень каталізу
В лабораторії біохімії: основні сфери біохімії
Біля сучасного 3-D принтера
Відома бізнес-школа Оксфорда
В гостях у сера Черчилля
Родинне гніздо сера Черчилля
Відомий ботанічний сад Оксфорда
Коледжи Оксфорду з висоти майже пташиного польоту
|