Аспірантка СумДУ на стажуванні в Польщі

Здобувачка освітнього рівня доктора філософії кафедри ЕП та БА Марія Мисловська (гр. А-01/Е) взяла участь у 8-ій міжнародній конференції “Interdisciplinary-Multicultural-International”, що відбулася з 24.11.2021 р. по 28.11.2021 р.  у м. Лодзь (Польша). Цей інтернаціональний захід був організованій міжнародною асоціацією університетів BUP, в якій СумДУ є партнером.

Аспірантам було запропоновано навчання з міждисциплінарного наукового співробітництва під керівництвом міжнародної групи експертів, що складалася з досвідчених  науковців різних країн ЄС.

Програма конференції містила: лекції, воркшопи, студентські презентації дисертаційних робіт,  індивідуальні консультації щодо дисертаційних робіт з міжнародними експертами.