Зустріч із дистрибютором зоо-товарів Олексієм Лубенцем

06.12.2021 р. відбулася особливе практичне заняття для студентів гр. ЕН-82/2, освітньої програми ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ, в рамках дисципліни «Економіка логістичних рішень», на якому вони познайомились в режимі онлайн із практиком, Олексієм Лубенцем, випускником СумДУ, власником бізнесу із дистриб’юції зоотоварів та ветпрепаратів компанії VetBio в Сумському регіоні.

Студенти з теоретичної та практичної сторони заглибились в особливості складської логістики, вибору локації складу, методик оцінки ефективності складської логістики,  використання ефективних логістичних рішень для складу тощо.

В тому числі Олексій розповів про актуальні вакансії.

Зустріч із практиком організував старший викладач кафедри ЕП та БА Олексій Гончаренко.

Дякуємо Олексію за витрачений час та приємне спілкування.