Заняття для студентів магістратури на базі філії кафедри на ТОВ “РОАД КОНСТРАКШН”

07.02.2023 р. на базі філії кафедри на підприємстві ТОВ “РОАД КОНСТРАКШН” для студентів магістратури освітньої програми 076 “Підприємництво, торгівля та логістика” (група ПТЛ.м-22) директором підприємства Шумило Іваном Дмитровичем разом із викладачем кафедри було проведене практичне заняття. Заняття проведене в рамках вивчення дисципліни “Бізнес та інновації” (викладач – Маценко О.М.) і було присвячене особливостям використання інноваційних технологій управління ресурсами на даному підприємстві. Студенти дізнались про інноваційну систему управління, що використовується на даному підприємстві, її основні модулі і задачі, для яких вона використовується. То ж співпраця видалась плідною.