Викладачу кафедри Ользі Лукаш ухвалено рішення про присудження індивідуального гранту від Університету Мангейму (Німеччина)

Протягом періоду гранту Ольга Лукаш прийматиме участь у науково-дослідницькій роботі факультету економіки Мангеймського університету в якості запрошеного дослідника під керівництвом професора кількісної економіки Ульріха Вагнера.
🚀Мета гранту полягає в наданні Університетом Мангейму можливостей для співпраці та вдосконалення знань, навичок, поширення досвіду щодо досліджень в сфері економіки навколишнього середовища, а саме в таких напрямках спеціалізації проф. Вагнера, як оцінка впливу змін клімату, економічні та соціальні наслідки декарбонізації тощо.
💪Знання і досвід, отриманий під час реалізації гранту, будуть впроваджені під час викладання дисциплін для освітніх програм «Економіка і бізнес» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».