В центрі уваги викладачів і студентів КНУ ім. Т. Шевченка – креативна і солідарна економіки: лекція професора Л. Мельника

21.09.2022 лекцією «Уроки ЄС у формуванні соціальної і солідарної економіки» розпочався цикл занять для викладачів і студентів КНУ ім. Т. Шевченка. Лекцію прочитав д.е.н. Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, завідувач кафедри ЄС Жана Моне, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України.
Лекція проходила в інтерактивному режимі. В заході узяли активну участь майже 40 викладачів і студентів освітніх програм «Економіка бізнесу» та «Бізнес консалтингу» КНУ. Після лекції відбувся імпровізований круглий стіл, модератором якого виступила професор КНУ, д.е.н. Л.В. Шаульська.
При підготовці лекції використані результати проєкту ЄС Жана Моне:
«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник.