УЧАСТЬ ВИКОНАВЦІВ ПРОЄКТУ У ВЕБІНАРІ ВІД КЕРІВНИКА ЦЕНТРУ ДОСКОНАЛОСТІ ЖАНА МОНЕ

15 грудня 2022 р. виконавці гранту Європейської комісії Модуля Жана Моне «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) взяли участь у вебінарі, який проводився Жан-Марком Труйє, керівником Центру Досконалості Жана Моне (доцент Школи менеджменту Університету Бредфорда, Великобританія). Окрім виконавців у заході взяли участь студенти групи ПТЛм-22 (магістранти освітньої програми Підприємництво, торгівля та логістика) в рамках практикоорієнтованого заходу. В ході вебінару було розглянуто корисні моделі співпраці, розглянуто напрацювання зарубіжних колег і визначено напрями вдосконалення реалізації грантового проєкту в майбутньому.