Участь міжвузівському науково-методичному семінарі

16 червня 2015 року на кафедрі теоретичної і прикладної економіки ДВНЗ «Українська академія банківської справи НБУ» відбувся V Міжвузівський науково-методичний семінар на тему: “Сучасні проблеми методики викладання економічних дисциплін“.

Від кафедри економіки та БА участь у семінарі прийняли: д.е.н, проф. Мельник Л.Г., к.е.н., доц. Кубатко О.В., к.е.н. Ковальов Б.Л., к.е.н., Бурлакова І.М.

Професор Мельник Л.Г. презентував свою монографію «Триалектичні основи розвитку економічних систем», виступив із доповіддю на тему «Зелена економіка і її роль у сестейновому розвитку», а також розповів про зміст та особливості реалізації проекту Європейської комісії навчального модуля Жана Моне за темою «Використання кращих практик ЄС для формування стійкої (сестейнової) економіки в Україні».