У Сумському державному університеті пройшла Бізнес-школа “YouthBusiness” WINTER’20!

1000 учасників, 100 проєктів, 50 спікерів, 5 років – така історія Бізнес-школи “Youth&Business” в цифрах. Вже дев’ятий раз поспіль в стінах СумДУ вітали Переможців, Призерів та Учасників заходу, який надає можливість для спілкування молоді з підприємцями міста Суми.

Чи була #YBWINTER2020 чимось нова? Безсумнівно, так!

• рекордна кількість Учасників в залі (близько 230 осіб)
  • безкоштовні майстер-класи з публічних виступів, SMM та лекція з фото та Instagram
  • повністю оновлена команда Спікерів (всі виступали вперше)
  • нові бізнес-ідеї Учасників та нові пропозиції від Експертів

⠀Організатор заходу, кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування ННІ ФЕМ ім. О. Балацького, щиро дякує:

• підприємцям (Спікерам, Менторам, Експертам), які інвестують власний досвід, знання, час у молодь, надихають і мотивують її, а також допомагають у розвитку молодіжних бізнес-проєктів!
  • партнерам – Органам студентського самоврядування Сумського державного університету та Управлінню молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, які надають можливість вільно і безкоштовно брати участь у заході не тільки сум’янам, а й іногороднім Учасникам!⠀

Попереду ювілейна десята Бізнес-школа #YouthBusinessSUMMER2020 з новими можливостями, враженнями і перспективами!

До зустрічі у червні 2020 року!