«Сучасні проривні технології» – в центрі уваги магістрантів СумДУ

Лекцією «Проривні технології як основа формування соціально-економічних трендів» розпочався цикл занять для студентів-магістрантів СумДУ з загальною назвою «Проривні технології ЄС в контенсті Industries 4.0 та 5.0».

Лекцію прочитав д.е.н. Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, зав. кафедри ЄС Жана Моне. У забезпеченні занять беруть також участь викладачі кафедри ЕПБА к.е.н., доц. Олександр Маценко та к.е.н., доц. Ірина Дегтярьова.

При розробці циклу занять були використані результати проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА СумДУ:

• «Проривні технології для сталого розвитку в умовах Industry 4.0 та 5.0: досвід ЄС», (101083435-DTSDI-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH), керівник І. Дегтярьова.