Сучасні промислові революції в світлі економічної політики ЄС від професора Л. Мельника

26.11.2021 Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ розпочав цикл лекцій «Основи економічної політики ЄС» для студентів-економістів СумДУ. В лекціях висвітлювалася економічна політика країн ЄС, спрямована на реалізацію сучасних промислових революцій. Студенти жваво брали участь у лекціях, відповідаючи на запитання лектора та задаючи свої.

Цикл лекцій був підготовлений в рамках проекту ЄС Жана Моне (рівень кафедри), який наразі виконується на кафедрі ЕПБА:

«Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник О. Кубатко.