Студенти освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зустрілися з 11-м класом Слобідського ліцею

20 жовтня Юлія Вʼязовченко та Міщенко Олександр студенти освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зустрілися з 11-м класом Слобідського ліцею.

Юлія і Олександр поділилися мотивацією вступу до інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету.

Також Юлія розповіла про досягнення інституту БіЕМ у міжнародних рейтингах, і про досягнення студентів і випускників освітніх програм «Економіка і бізнес» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». А Олександр поділився можливостями міжнародної академічної мобільності для студентів.

У заході взяло участь близько 10 учасників.

Дякуємо педагогічному колективу та адміністрації закладу за сприяння в організації заходу.