Студенти магістерської програми успішно пройшли інтенсивний курс щодо основ готовності ЄС відповідати викликам Індустрій 3.0, 4.0 і 5.0

У травні 2022 року студенти магістерської програми «Економіка та бізнес-інновації» успішно пройшли інтенсивний курс «Основи готовності ЄС відповідати викликам індустрій 3.0, 4.0 і 5.0».

Викладачем є завідувачка кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування професор Олександра Карінцева.

Змістовний модуль було викладено в рамках проєкту Європейської комісії імені Жана Моне (рівень Кафедра) «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, керівник – д.е.н., професор Леонід Мельник).