Студент освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зустрівся з 11-м класом Сумської класичної гімназії

4 листопада Микита Лебідь студент освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зустрівся з 11-м класом Сумської класичної гімназії.

Микита розповів про навчання протягом 4-х років в інституті бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету.

Також Микита розповів про досягнення інституту БіЕМ у міжнародних рейтингах, досягнення студентів і випусників освітніх програм «Економіка і бізнес» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також можливості міжнародної академічної мобільності для студентів.

У заході взяло участь 16 учасників.

Дякуємо педагогічному колективу та адміністрації закладу за сприяння в організації заходу.