Стратегії зеленого університету в рамках проектів Жана Моне

У квітні 2023 року, у СумДУ було проведено онлайн семінар присвячений порядку врахування екологічних наслідків при проведенні наукових досліджень. Семінар був проведений рамках проєкту Жана Моне «Green campus strategies: EU experience for Ukrianian universities». У роботі семінару взяли виконавці та керівкинки інших проектів міжнародного рівня.
Богдан Ковальов представляв кафедру економіки підприємництва та бізнес-адміністрування із проектом кафедри Жана Моне «Jean Monnet Chair in EU Economic Policies and Civil Society» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).
Олекандр Маценко представляв кафедру економіки підприємництва та бізнес-адміністрування із проектом кафедри Жана Моне «EU legislative, economic and social transition to sustainable society» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR);
Результатом роботи семінару стало ознайомлення із робочою версією «Положення про порядок врахування екологічних наслідків при провадженні Сумським державним університетом наукової, науково-технічної і інноваційної діяльності та впровадженні їх результатів».