Разом мріємо про цифрове майбутнє України: Лекція професора Л. Мельника для викладачів і студентів Черкаського національного університету (ЧНУ)

Лекцією (онлайн) «Досвід ЄС в реалізації Industries 3.0, 4.0, 5.0 і практика України» д.е.н., професора Леоніда Мельника, директора НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України, зав. кафедри ЄС Жана Моне в СумДУ розпочато в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького цикл зайнять під загальною назвою «Відповідь ЄС на виклики Industries 3.0, 4.0, 5.0».

В заході узяли участь близько 60 викладачів і студентів ЧНУ, а також науковців з інших ВНЗ України.

Лекція викликала жвавий інтерес серед учасників і лектора довго не відпускали задаючи запитання. Після лекції під модераторством д.е.н., проф. Євгена Кирилюка, директора навчально-наукового інституту економіки і права ЧНУ, відбувся круглий стіл, де учасники висловили думку щодо шляхів повоєнного розвитку України, зокрема, щодо формування «зеленої» енергетики, екологічних питань, самоорганізації населення, розвитку ІТ сектора та людського капіталу.

Лекція підготовлена в рамках проєкту ЄС Жана Моне (рівня кафедри), що наразі виконується на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ.

«Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник О. Кубатко.