Поширення кращих практик виконавцями проєктів Жана Моне

7 грудня 2022 року в Сумському державному університеті відбувся міжпроєктний вебінар-тренінг «Досвід виконання проєктів напряму «Модуль Жан Моне» програми ЄС Еразмус+» за участю Національного Еразмус+ Офісу в Україні.
Аудиторію заходу склали робочі групи СумДУ за проєктами Жана Моне усіх генерацій; науковці, що готують проєктні заявки, а також команди, які подавали заявки на отримання грантового фінансування, але не пройшли конкурсний відбір. З вітальними словами до учасників звернувся перший проректор СумДУ Сергій Лєонов, координаторка Національного Еразмус+ Офісу в Україні Світлана Шитікова, начальник управління міжнародного співробітництва СумДУ Костянтин Кириченко.
Завідувачка кафедри МЄППП Владислава Завгородня була однією зі спікерів заходу. Вона поділилася досвідом успішної реалізації освітнього проєкту Модуль Жана Моне «Впровадження в Україні цінностей Європейського Союзу» (600115-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE), досвід роботи в рамках проєкту Кафедри Жана Моне з економічної політики ЄС та громадянського суспільства (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020-2023), розповіла про ключові результати, основні виклики та шляхи їх подолання, особливості дисемінації проєктної діяльності, інтеграцію досягнень завершених і нових проєктів.