Олімпіада геніїв України: бізнес-плани проєктів шкільного підприємництва

12.05.2022 року професорка кафедри, доктор економічних наук Сотник Ірина провела онлайн лекцію-практикум на тему “Олімпіада геніїв України: бізнес-плани проєктів шкільного підприємництва” для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук. На лекції були присутні учні старших класів середніх шкіл Сумської області. Лекція-практикум була присвячена аналізу досвіду участі школярів Сумщини в Олімпіаді геніїв України. На прикладі двох проєктів шкільного підприємництва – бронзового та золотого призерів конкурсу 2022 року в категорії «Бізнес» учасники розглянули особливості розробки бізнес-планів школярами та секрети успіху презентації роботи. Стати бізнес-генієм під силу кожному!