Обмін досвідом в з американськими вченими

У період з 25 січня по 25 квітня 2019 року виконавець гранту Жана Моне «Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України» 573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE проходила стажування у рамках програми імені Фулбрайта в Селеймському державному університеті (м. Селейм, Масачусетст, США).

Окрім визначеної програми наукового стажування Тетяна Пімоненко ділилась власним досвідом щодо участі у програмах Жана Моне. Було проведено низку зустрічей-дискусій щодо перспективів подачі сумісних заявок та розвитку співпраці в рамках міжнародної співпраці. Також, проведено лекцію для студентів Селеймського державного університету в рамках навчального класу Worldwide щодо перспектив розвитку торгівлі України з ЄС на прикладі країн Вишеградської четвірки.

У ході дискусій та лекцій згенурувано ряд нових ідей для майбутньої співпраці у рамках міжнародних проектах.