Змістовний модуль «МСП та стартапи в ЄС в умовах Індустрії 4.0 та 5.0» в рамках гранту Ж.Монне

04.12.2020 відбулась лекція д.е.н., професора кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директора Інституту економіки розвитку МОН та НАН України для студентів-магістерської програми «Підприємництво, торгівля та логістика» (гр. ПТЛ.м-01). В рамках дисципліни «Конкурентні стратегії» було додатково прочитано змістовний модуль «Малі та середні підприємства та стартапи в ЄС в умовах Індустрії 4.0 та 5.0». Презентація модуля та лекції відбулась в рамках виконання проектів Ж.Монне (рівень кафедри), які наразі виконуються на кафедрі: «Законодавчий, екологічний та соціальний перехід ЄС до сестейнового суспільства в межах Індустрій 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO- CHAIR).

Лекція викликала жваву дискусію та запитання від учасників.