Цифрові компетентності як елемент громадянської освіти в рамках Жана Моне

29 березня 2020 року д.е.н., професор Юрій Петрушенко, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ, прочитав онлайн-лекцію «Цифрові компетентності як елемент громадянської освіти: досвід країн Європейського Союзу» для слухачів Центру освіти дорослих м. Суми «Educatіon for Life».

Лекція увійшла до циклу стрімів в рамках програми Цифровий Лікнеп Центру освіти дорослих м. Суми, під час яких вивчаються SMART рішення та цифрові інструменти, що корисні для жителів громади. Лекція була прочитана в рамках проекту ЄС Жана Монне (рівня кафедри), що виконуються на кафедрі ЕПБА «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO- CHAIR) та профінансованих програмою Ж. Монне. Лекція викликала інтерес у слухачів, найбільш цікавою слала дискусія стосовно перспектив різних інструментів цифрової демократії.