Сучасні тренди в бізнесі: лекції та круглий стіл проф. Л.Г. Мельника та доц. Маценка О.М. для студентів усіх спеціальностей

Протягом першого модульного циклу 2021 р. в рамках дисципліни «Сучасні тренди в бізнесі» проф., д.е.н. Л.Г. Мельником та к.е.н., доц. О.М. Маценком для студентів-заочників усіх спеціальностей було організовано навчальний модуль (прочитано лекції та проведено круглий стіл) за темою «Досвід ЄС у формуванні інформаційного суспільства в рамках Indusries 4.0 і 5.0.».

Доцентом Маценко О.М. для студентів була запропонована групова задача, що моделює взаємодію підсистем інформаційного суспільства в умовах сталого розвитку. Студенти представили декілька варіантів вирішення даної задачі.

Модуль було розроблено в рамках проєкту Жана Моне (кафедра) “EU legislative, economic and social transition to sustainable society” (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

Лекції викликали гарячу полеміку серед студентів, зокрема обговорювалися питання позитивних та негативних економічних ефектів зеленої економіки. формування нових термінів при виникненні нових трендів розвитку. Студенти задали багато дискусійних питань, активно висловлювали свої думки щодо прослуханого матеріалу.