Розумні міста та цифрові трансформації як виклики індустрії 4.0

У лютому-березні 2021 року в рамках проекту Європейської комісії  «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) для студентів  Сумського державного університету (спеціальність кібербезпека) було прочитано серію лекцій та проведено тренінг по питанням європейської  інтеграції.

Лекторами виступили доктор економічних наук, професор, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Кубатко Олександр, модуль  «Розумні міста та цифрові трансформації як виклики індустрії 4.0.».

Студенти ознайомилися із досвідом ЄС щодо розвитку розумних міст, дізналися про роль основних інститутів ЄС  у цифрових трансформаціях  суспільства.