Професор Л.Г. Мельник на дев’ятих Вернадських читаннях у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці

11 березня 2021 року в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася он-лайн зустріч наукової та освітньої громадськості Сумської області з професором кафедри економіки, підприємництва та БА СумДУ д.е.н., проф. Л.Г. Мельником, директором НДІ економіки розвитку МОН і НАН України.
Під час зустрічі обговорювалися питання фазових переходів в умовах третьої, четвертої та п’ятої промислових революцій, які досліджуються в рамках виконання проектів Ж.Монне (рівень кафедри),  які наразі виконуються на  кафедрі: «Законодавчий, екологічний та соціальний перехід ЄС до сестейнового суспільства в межах Індустрій 4.0 та 5.0»  (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO- CHAIR).
Учасники зустрічі активно дискутували про проблеми сестейнового розвитку, обговорювали питання формування сестейнової економіки, проблеми впровадження кращих європейських практик формування сестейнової економіки в Україні, інструменти забезпечення сестейнової економіки та ін.